Математика (завдання рівня стандарту)

Дата: 08.11.2021 12:04

МАТЕМАТИКА (ЗАВДАННЯ РІВНЯ СТАНДАРТУ)

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році здобудуть повну загальну середню освіту, вивчають математику на рівні стандарту та не планують вступати до закладів вищої освіти, мають вибрати математику (завдання рівня стандарту) для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з математики для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікаційна робота з математики налічує 26 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань).

Під час визначення результатів учасники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником/цею за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту).

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи).

Український центр оцінювання якості освіти - https://testportal.gov.ua/mathemstand/