VIII сесія VIII скликання

Дата: 29.04.2021 13:25

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Юнаківської сільської ради, затвердженого рішенням ради від 24.11.2020 та плану роботи на 2021 рік.

07 травня 2021 року о 13.00 годині відбудеться чергова VІІІ сесія Юнаківської сільської ради VIII скликання.

Пленарне засідання буде проведено в приміщенні Юнаківського будинку культури за адресою: с.Юнаківка, вул.Щепкіна 50.

Засідання постійних комісій за напрямками відбудуться в приміщенні Юнаківської сільської ради 05 травня 2021 року з 13.00 за адресою с.Юнаківка, вул. Новоселівка, 3.

У зв’язку з продовженням дії карантину, відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2», пленарне засідання проводиться в закритому режимі з дотриманням карантинних вимог.