17 Червня, 2021 р., 09:42
До уваги жителів!

15 Червня, 2021 р., 14:48
15 червня 2021 року в приміщенні Юнаківської сільскої ради відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конккурсу на посаду керівника Новосічанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ Юнаківської сільскої ради Сумського району сумської області. Конкурс проводився  на підставі ст. 39 Закону України "Про повну загальну середню освіту" та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Юнаківської сільської ради Сумського району сумської області, затвердженого рішенням 8 сесії 8 скликання депутатів Юнакуівської сільскої ради.

07 Червня, 2021 р., 12:23
07 червня 2021 року в приміщенні Юнаківської сільскої ради відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конккурсу на посаду керівника Новосічанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ Юнаківської сільскої ради Сумського району сумської області. Конкурс проводився  на підставі ст. 39 Закону України "Про повну загальну середню освіту" та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Юнаківської сільської ради Сумського району сумської області, затвердженого рішенням 8 сесії 8 скликання депутатів Юнакуівської сільскої ради. На засіданні комісії були присутні п'ять з шести членів конкурсної комісії. Було обрано голову, заступника голови та секретаря комісії, розглянуто пакет документів осіб, що виявили бажання взяти участь у конкурсі, перевірено їх на відповідність встановленим вимогам. Також було сформовано і затверджено конкурсні завдання для проведення відбору та визначено дату та представника конкурсної комісії для ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками громадського самоврядування.
27 Травня, 2021 р., 10:13
Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.