Інформаційна картка соціальної послуги

Дата: 28.05.2021 08:17

Юнаківська сільська рада. Відділ соціального захисту населення

с. Юнаківка, вул. Новоселівка, 3 ,

контактний телефон (0542)69-22-55,

електронна пошта: yunrada@ ukr.net

Прийомні години: понеділок – четвер:  8-00 – 17-15;

п’ятниця:  8-00 – 16-00, обідня перерва з 12-00 – 13-00

Назва послуги: ДОГЛЯД ВДОМА

Зміст послуги: Допомога у веденні домашнього господарства, у самообслуговуванні, при пересуванні по квартирі, в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; навчання навичкам самообслуговування; допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка; наданні інформації з питань соціального захисту населення: допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів.

Форма надання соціальної послуги: Денна

Термін надання соціальної послуги: Може надаватись постійно (ІІІ, ІV групи рухомої активності – 2 рази на тиждень, V група рухомої активності – 5 разів на тиждень), періодично (2 рази на місяць), тимчасово (визначений у договорі період)

Соціальні групи: Громадяни похилого віку, особи з інвалідністю (які досягли18 річного віку), крім осіб з інвалідністю унаслідок нещасного випадку на виробництві, або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу та постійний сторонній догляді, побутове та спеціальне медичне обслуговування, хворі з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як 4 місяці.

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно (громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які не здатні до самообслуговувння  і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу або рідні є громадянами похилого віку чи визнані особами з інвалідністю) згідно з графіком відвідування соціальним робітником

Документи, необхідні для отримання соціальної послуги:

1. Заява до відділу соціального захисту населення Юнаківської сільської ради; медичний висновок про нездатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах;

2. Довідка про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

3. Договір про надання соціальних послуг;

4. Копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);

5.  Акт обстеження матеріально-побутових умов;

6.  Картка визначення індивідуальних потреб.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003, постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №  1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (зі змінами), Державний стандарт догляду вдома, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 № 760, положення про відділ соціального захисту населення Юнаківської сільської ради від 02.12.2020 року(додаток №1 до рішення І сесії 7 скликання)

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

• необхідність цілодобового стороннього догляду громадян;
  • наявність медичних протипоказань (туберкульоз відкритої форми, алкогольна та наркотична залежність)