Оголошується конкурс!

Дата: 02.06.2021 13:39

Оголошення  конкурсу  на заміщення вакантної посади начальника управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Юнаківської сільської ради.

Назва вакантної посади: начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Юнаківської сільської ради.

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

громадянство України;

- вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

- стаж роботи за фахом не менше 5-ти років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в навчальних закладах не менше 3-х років;

- володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері  та основними програмними засобами;

- знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі освіти, культури, молодіжної політики;

- необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики;

- досвід викладацької діяльності;

- робота або участь у трудових чи громадських об’єднаннях педагогічних працівників:

- вітається наявність нагород та відзнак за фахом.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування:

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою: Юнаківська сільська рада, вул.  Новоселівка, буд. 3, с. Юнаківка, Сумський район, Сумська область, 42317.

тел. (0542)69-18-27.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів, починаючи з дня публікації оголошення на офіційному сайті сільської ради.

Секретар сільської ради                                                             Ренат НІЗАМІЄВ