Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Новосічанського ЗЗСО

Дата: 07.06.2021 12:23

07 червня 2021 року в приміщенні Юнаківської сільскої ради відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конккурсу на посаду керівника Новосічанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ Юнаківської сільскої ради Сумського району сумської області. Конкурс проводився  на підставі ст. 39 Закону України "Про повну загальну середню освіту" та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Юнаківської сільської ради Сумського району сумської області, затвердженого рішенням 8 сесії 8 скликання депутатів Юнакуівської сільскої ради. На засіданні комісії були присутні п'ять з шести членів конкурсної комісії. Було обрано голову, заступника голови та секретаря комісії, розглянуто пакет документів осіб, що виявили бажання взяти участь у конкурсі, перевірено їх на відповідність встановленим вимогам. Також було сформовано і затверджено конкурсні завдання для проведення відбору та визначено дату та представника конкурсної комісії для ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками громадського самоврядування.