ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Юнаківської сільської ради від 25 червня 2021 року «Про встановлення туристичного збору»

Дата: 10.01.2023 08:22

ЗВІТ

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Юнаківської сільської ради від 25 червня 2021 року «Про встановлення туристичного збору».

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Виконавчий комітет Юнаківської сільської ради.

3. Цілі прийняття акта:

Згідно вимог п.12.3.4. статті 12 Податкового кодексу України рішення про встановлення місцевих податків та зборів в якому плануєтьсяз застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

Відстеження проводилось з 01.12.2022 по 16.12.2022.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне):

Базове відстеження результативності.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Для проведення відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Результат дії даного регуляторного акта відстежувався методом аналізу звітних даних, отриманих від УДКС України у Сумській області.

Для відстеження результативності даного регуляторного акту обрано наступні показники:

- кiлькiсть платників туристичного збору;

- обсяги надходжень до бюджету ЮТГ від сплати туристичного збору.

8. Кількісні та якiснi значення показників результативності акта:

Відстеження результативності регуляторного акта здійснюється у встановленому законодавством порядку за кількісними і якісними показниками з використанням статистичного метода одержання результатів відстеження у період з 01.01.2022 по 30.11.2022:

Показники результативності

Факт 2022 року

(станом на 01 грудня)

1. Кількість платників туристичного збору у т. ч.:

• юридичні особи

• фізичні особи

0

1. Сума надходжень до бюджету ЮТГ від сплати туристичного збору (всього т. грн.), в т. ч.:

0

• туристичний збір сплачений юридичними особами

0

• туристичний збір сплачений фізичними особами

0

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Проведене відстеження свідчить, що впроваджений регуляторний акт рішення Юнаківської сільської ради від 25 червня 2021 року «Про встановлення туристичного збору» відповідає вимогам Податкового кодексу України та поставленим цілям.

Водночас зазначаємо, що 2022 рік по дохідній частини до бюджету ЮТГ заплановані надходження туристичного збору в сумі 0,00 тис. гривень. Станом на 01.12.2022 року надходження на 0,00  тис. гривень. Даний регуляторний акт був прийнятий на перспективу розвитку туристичного бізнесу на території сільської ради, але через воєнний стан та масову еміграцію та те що громада знаходиться на кордоні з країною агресором, розвиток туризму в даний час неможливий.

Секретар сільської ради                                                         Ренат НІЗАМІЄВ