Аналітичний звіт Європейської Комісії про рівень наближення законодавства України до актуального права ЄС

Дата: 08.06.2023 18:42

Аналітичний звіт Європейської Комісії щодо узгодження законодавства України з нормативно-правовою базою Європейського Союзу (acquis) перекладений українською мовою. Документ – за посиланням.

Документ містить детальний аналіз сучасного стану нашої країни щодо узгодження її законодавства з нормативно-правовою базою ЄС (acquis). Звіт також пропонує цінні настанови стосовно подальшої роботи за різними розділами європейського законодавства.

Переклад звіту здійснений за підтримки проєкту ЄС Association4U.

Нагадаємо, напередодні Саміту Україна-ЄС Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн передала цей звіт Президенту України Володимиру Зеленському. Документ підготовлений на основі опрацювання відповідей України до другої частини опитувальника Європейської Комісії щодо заявки України на членство в ЄС. Європейська Комісія продовжить надавати Україні методичну допомогу та підтримку в цій роботі, щоб допомогти у подальшому узгодити українське законодавство зі стандартами та нормами ЄС, передбаченими нормативно-правовою базою ЄС (acquis).