Графік засідань атестаційної комісії ІІ рівня Управління освіти, культури, туризму, молоді та сорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області

Дата: 11.01.2024 12:18

Додаток 3 до протоколу

засідання атестаційної комісії

ІІ рівня управління освіти, культури,

туризму, молоді та спорту

Юнаківської сільської ради

від 05.10.2023 № 1

Графік засідань атестаційної комісії ІІ рівня

Управління освіти, культури, туризму, молоді та сорту

Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області

Зміст роботи

Дата засідання

1

1. Про форму голосування членів атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області на засіданні.

2. Затвердження списків педагогічних працівників, керівних кадрів закладів освіти Юнаківської територіальної громади, які атестуються у 2023/2024 н.р.

3. Затвердження план роботи атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти, культури, туризму, молоді та сорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області.

4. Затвердження графіку засідань атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти, культури, туризму, молоді та сорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області

5. Розподіл обов’язків між членами комісії щодо вивчення професійної діяльності керівних та педагогічних працівників, які атестуються.

05.10.2023 р.

2

1. Про хід вивчення членами атестаційної комісії ІІ рівня професійної діяльності педагогічних працівників та керівних кадрів закладів освіти, які атестуються.

2. Про хід виконання плану роботи атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області.

09.02.2024 р.

3

1. Розгляд характеристик, поданих керівниками   на педагогів,  які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області.

2. Розгляд характеристик діяльності керівних кадрів закладів освіти Юнаківської сільської ради,  які атестуються.

05.04.2024 р.

4

1. Розгляд атестаційних матеріалів, атестація педагогічних працівників, прийняття рішень щодо їх атестації.

2. Внесення записів в атестаційні листи.

3. Ознайомлення педагогічних працівників з рішенням  атестаційної комісії (під підпис).

4. Інформація відповідальних за проведення атестації педагогічних працівників у закладах освіти Юнаківської сільської ради.

07.04.2024 р.

Голова атестаційної комісії ІІ рівня _________________ Кандиба І.М.

(підпис)

Секретар атестаційної комісії ІІ рівня ____________ Нишпоренко Є.В.

(підпис)