Дата: 03.04.2023 11:00

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Басівського старостинського округу Юнаківської сільської ради КИРИЧЕНКА Анатолія Юрійовича

Юнаківська сільська рада Сумського району Сумської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Басівського старостинського округу Юнаківської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости Юнаківськоїї сільської ради.

Юнаківський сільський голова вносить на розгляд жителів сіл Басівка та Локня на посаду старости Басівського старостинського округу Юнаківської сільської ради кандидатуру КИРИЧЕНКА Анатолія Юрійовича.

Інформацію про громадські обговорення розміщено на офіційному вебсайті Юнаківської сільської ради: https://yunakivska-gromada.gov.ua/news/

Громадське обговорення на території Басівського старостинського округу відбудеться з 30 березня 2023 року по 17 квітня 2023 року включно:

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Басівського старостинського округу ШЮнаківської сільської ради можуть використати поштову адресу: 42317, вул. Новоселівка, 3, або на електронну адресу: yunrada@ukr.net.

Відповідальна особа -  Фегер Валентина Вікторівна

Жителям Басівського старостинського округу Юнаківської сільської ради для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури  старости в старостинських округах Юнаківської сільскої територіальної громади