Конкурс "Український оберіг"

Дата: 03.04.2023 22:50

про конкурс «Український оберіг» серед жителів

Юнаківської сільської ради

1. Загальні положення

Проведення виставки-конкурсу передбачає пошук, розвиток та підтримку обдарованої та талановитої особистості, заохочення її до творчої самореалізації.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці та учнівська молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти, сімейні колективи, колективи закладів культури, жителі Юнаківської сільської територіальної громади. Вік учасників не обмежується.

2. Мета і завдання:

• виховання національного світогляду через пізнання народного мистецтва;
  • залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва;
  • сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті;
  • стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік;
  • популяризація художньої творчості через засоби масової інформації.

3. Умови конкурсу:

Виставка-конкурс «Український оберіг» проходитиме в один етап на рівні територіальної громади – з 04 квітня по 26 квітня 2023 року (на базі Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області).

На конкурс «Український оберіг» подаються вироби ручної роботи, виготовлені з  дерева, лози, тканини, паперу, бісеру, стрічок, тощо.

Автор може представити один або декілька зразків.

4. Вимоги до робіт:

• кожна з робіт повинна носити елементи захисту життя і здоров’я (вироби будуть використовуватися як оберіг для військовослужбовців);
  • патріотичність;
  • зручність і компактність.

Звертаємо увагу, що виставка-конкурс «Український оберіг» проводиться в офлайн режимі. Роботи з етикеткою (Додаток 1 до Положення) подаються до Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради, для оцінки робіт та з метою подальшої передачі Захисникам України.

Роботи приймаються до 21 квітня 2023 року.

5. Критерії оцінювання

Конкурсні роботи оцінюються  за критеріями:

• оригінальність задуму;
  • органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення;
  • індивідуальність творчого почерку;
  • відповідність ужиткового призначення в умовах війни.

6. Підбиття підсумків та нагородження переможців

Автори найкращих робіт будуть відзначені грамотами Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району, Сумської області та подарунками.

Інформація про підсумки конкурсу буде розміщена на офіційній сторінці  Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району, Сумської області у мережі Фейсбук.

Оргкомітет запрошує всіх, хто любить творити, цінує, оберігає, популяризує народне мистецтво, та хоче підтримати НАШИХ ЗАХИСНИКІВ, взяти активну участь у конкурсі «Український оберіг».

Адреса проведення виставки-конкурсу:

Ууправління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району, Сумської області, с. Кияниця, вул. Центральна, 9. Контактні особи: Ірина Шульгіна (066) 148-50-54, Євгенія Нишпоренко (099) 004-16-81

Зразок етикетка на конкурсний експонат

Назва роботи –

Дані про автора: