Не розповсюджуйте інформацію про наших полонених

Дата: 13.12.2023 11:17

Зростає число Телеграм-каналів та сторінок соцмереж, що обіцяють знайти військовослужбовців, які потрапили в полон або зникли безвісти. Проте для цього вони просять у рідних та близьких персональні дані та іншу інформацію. У  зв’язку з цим нагадуємо, що не можна надавати незнайомцям номери телефонів та інші контакти, адресу проживання, профіль соцмережі. Також не можна передавати дані військовослужбовця (ПІБ, номер бригади, військову спеціальність, адресу проживання, профілі соцмереж тощо), місце розташування підрозділу, фото, зокрема з побратимами.
Як зазначається, робити цього не слід, бо можна погіршити становище близької людини. “Чимало таких каналів організовують шахраї або представники спецслужб агресора:
- Шахраї будуть видурювати у вас гроші
- Спецслужбісти будуть маніпулювати вами чи вдаватися до шантажу”