15 Листопада, 2023 р., 17:06
Рішення #ВАКС про відсторонення мера Сум від займаної посади залишається в силі
15 Листопада, 2023 р., 14:36
Російські спецслужби активно збирають інформацію, використовуючи колаборантів-навідників для обстріли обʼєктів критичної та військової інфраструктури
21 Жовтня, 2023 р., 14:28
Столтенберг відповів, чи вплинуть події в Ізраїлі на підтримку України від НАТО
17 Жовтня, 2023 р., 10:06
Чому “Сумиобленерго” має графіки погодинних відключень та в яких умовах працюють енергетики Сумщини?
03 Жовтня, 2023 р., 14:24
ГУ ДСНС України у Сумській області інформує про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.
22 Вересня, 2023 р., 09:57
Президент Володимир Зеленський у Нью-Йорку підписав із Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України.
29 Серпня, 2023 р., 10:11
ДОРОЖНЯ КАРТА  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ постраждалого цивільного населення  на випадок виникнення потреби психологічної допомоги  на території Юнаківської сільської ради
28 Липня, 2023 р., 09:40
З нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, зважаючи на необхідність убезпечення потрапляння громадян України в ситуацію торгівлі людьми, відділом соціального захисту населення Юнаківської сільської ради проведено серію інформаційно-просвітницьких заходів із залученням жителів громади.