28 Липня, 2023 р., 09:40
З нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, зважаючи на необхідність убезпечення потрапляння громадян України в ситуацію торгівлі людьми, відділом соціального захисту населення Юнаківської сільської ради проведено серію інформаційно-просвітницьких заходів із залученням жителів громади.
27 Червня, 2023 р., 19:46
День Конституції України - 2023
08 Червня, 2023 р., 18:39
Організація економічного співробітництва та розвитку та Уряд України започаткували Програму ОЕСР для України в межах початкового діалогу щодо вступу до Організації.
21 Квітня, 2023 р., 10:42
НАТО продовжить зміцнювати ЗСУ, треба потужніші можливості – Столтенберг
14 Квітня, 2023 р., 11:29
Саміт НАТО у Вільнюсі – гарний шанс надати чіткий план приєднання України
12 Квітня, 2023 р., 13:58
Після 24 лютого 2022 року поряд із відчайдушним героїзмом військових інформаційний простір був сповнений розповідями про цивільних українців, які в надзвичайно складних обставинах широкомасштабної агресії та окупації демонстрували мужність і людяність.