14 Грудня, 2021 р., 13:05
Повідомляємо Вас, що 17.12.2021 року  відбудеться  прийом спеціалістів головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  з питання пенсійного забезпечення та пенсійного законодавства:
09 Грудня, 2021 р., 13:17
Працівниками відділу поліції №4 м. Суми Сумського РУП  спільно з дільничними інспекторами поліції ВПС "Юнаківка" були проведені заходи в прикордонних селах Сумського району в рамках проведення акції " 16 днів проти насильства"  в ході якої населенню доводилася інформація про види домашнього насильства, про відповідальність за вчинення насильства в сімьї та розповсюджувалися буклети на відповідну правову тематику.
30 Листопада, 2021 р., 13:51
Електронні лікарняні. Відповіді на найпоширеніші питання.
19 Листопада, 2021 р., 15:33
Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!
16 Липня, 2021 р., 13:02
Проблеми з водою в Криму тривають. Відео
16 Липня, 2021 р., 13:01
Як Крим перетворився на глибинку Росії
09 Липня, 2021 р., 14:03
  08 липня 2021 року о 22.13 в ході обстрілу зі снайперської зброї отримав поранення голови несумісне з життям, уродженець с.Локня сержант Курасов Євгеній Олександрович, який ніс бойове чергуванні у зоні ООС.
26 Квітня, 2021 р., 14:15
Україна отримала  367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio в межах глобальної ініціативи COVAX AstraZeneca-SKBio  — це вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca, яку виробляє південнокорейська фірма SK Bioscience Co Ltd.  Цією вакциною будуть щеплювати пріоритетні групи та людей віком 65+, а також тих, хто повинен отримати другу дозу вже у травні. Вакцина AstraZeneca виробництва Інституту сироватки крові Індії (Covishield) та вакцина від SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio) є ідентичними за складом та технологіями виготовлення.  Саме тому, якщо ви отримали першу дозу AstraZeneca/Covishield, то друге щеплення можна зробити вакциною AstraZeneca-SKBio.