27 Травня, 2021 р., 10:13
Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.
20 Травня, 2021 р., 13:27
До уваги жителів!

12 Травня, 2021 р., 13:26
ЮНАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
05 Травня, 2021 р., 11:35
До уваги жителів!

29 Квітня, 2021 р., 13:25
   Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Юнаківської сільської ради, затвердженого рішенням ради від 24.11.2020 та плану роботи на 2021 рік.